OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

I Niedziela Adwentu – 27.11. 2022 r.

 1. Rozpoczynamy To czas modlitewnego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.  Zachęcamy do udziału w Roratach, które będą odprawiane o godz. 700. Zapraszamy dzieci do uczestnictwa w roratach, szczególnie we wtorki i czwartki na godz. 7:00. Prosimy aby dzieci przyniosły ze sobą lampiony, a także karteczki z imieniem i nazwiskiem, ponieważ na roratach będą dwie figurki Matki Bożej, które będzie można wylosować.
 2. Punkt charytatywny czynny w środę od godz. 1500 do 1700.W środę spotkanie grupy Przyjaciele Oblubieńca na mszy o godz. 1800. Zapraszamy chętnych na spotkania grupy MŁODZIEŻOWEJ (szkoła średnia i starszych). Spotkania w środę o godz. 18:30. Prowadzi je Ks. Krzysztof.
 3. W tym tygodniu przypada:

  I czwartek miesiąca – modlitwy o nowe powołanie kapłańskie i zakonne

  I piątek miesiąca –Spowiadamy na mszach. Wyjazd do chorych od godz. 800.

  O godz. 1500 koronka do Miłosierdzia Bożego i wystawienie Najśw. Sakr. do 1730.

  I sobota miesiąca – o godz. 700 modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi.

 4. W każdy czwartek od godz. 640 zapraszamy do wspólnego odmawiania  brewiarzowej liturgii godzin. Wieczorem po mszy  św. modlitwy do Św. Józefa i adoracja do godz.19.
 5. Spotkanie Kręgu biblijnego w piątek godz. 1830 w salce przy kancelarii. W piątek po mszy św. spotkanie w Duchu Oazowym.
 6. Zapraszamy ministrantów na KURS LEKTORSKI organizowany w naszej parafii dla całego dekanatu. Spotkanie odbędzie się 3 grudnia o godz. 10:00 w salce przy kancelarii.
 7. Każdego dnia o 1715 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
 8. Dziękujemy za ofiarę na malowanie wnętrza naszej świątyni: 1×200 zł;2×100 zł
 9. Od przyszłej niedzieli będziemy rozprowadzali opłatki wigilijne oraz świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Do nabycia będzie ŚWIEŻE sianko z figurką Dzieciątka Jezus. Za dowolną ofiarę, będziemy mogli wspomóc naszych ministrantów i okazać im wdzięczność za ich  posługę w kościele, która jest bardzo ważna.
 10. W najbliższą niedzielę ( I-sza miesiąca) spotkania: Kółek Różańcowych przed mszą św. o godz. 900 . Po mszy o godz. 1130 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.  Po mszy wieczornej spotkanie dla przygotowujących się do    bierzmowania (klasy VII i VIII szkoły podstawowych oraz klasy I-sze szkół ponadpodstawowych).
 1. Prasa… (Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, …)
 2. 2 i 3 grudnia (piątek i sobota) przed „Biedronką” przy ul. Armii Krajowej będzie zbiórka produktów  żywnościowych dla ubogich. Osoby chętne prosimy się o włączenie się w tą akcję. Osoby, które w tym czasie dysponują czasem zapraszamy do włączenia się w działalność naszego Caritasu. Kontakt z ks. Grzegorzem

 

Total Page Visits: 4260 - Today Page Visits: 3